italodisco *

Temat: WRZEŚNIACZKI III
... więcej przestrzeni. Już myślimy z mężem o kupnie takich drewnianych brameczek do zabezpieczniea wejscia na schody
Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=59675Temat: Samsung Wave S8500 Bada OS.
... ze schodów z jednego piętra na niższe po schodach drewnianych lądując na podłodze z płytek ceramicznych i nie ma nawet rysy to był fart :E Ten post był edytowany przez gotrunks...
Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=561886


Temat: cos na schody
Potrzebuje cos na schody wewnetrzne, chyba takie placki podkladki, ale wszedzie sa wiejskie....i mi sie strasznie nie podobaja, poza tym cena ich jest chora !! znalazlam w castoramie cos podobnego ale wszedzie folklorystyczne wzorki....masakra !! Nie mam juz pomyslu co zrobic bo tam gdzie mamy teraz biuro mialo byc w przyszlosci nasze mieszkanie, ale wynajelismy dol i przenieslismy tam biuro, a schody sa nowiotkie i drewniane....i szkoda zeby sie zniszczyly..... ale takie podkladki/nakldki/dywaniki mnie strasza.....wlasnei takie jak te na allegro, maskra !!
Źródło: wedding.fora.pl/a/a,221.html


Temat: [my401x]Śmierć telefonu czy tylko wyświetlacza?
Mam taki niefajny problem - tel wypadł mi z dłoni z jakichś 30 cm na drewniane schody. Po włączeniu wyraźnie widać, że ekran jest pęknięty ale lekko więc by to nie ... niego kupić 5 czy 6 bo na allegro sporo tego a nigdzie nikt nie pisze jaki potrzebny..?
Źródło: sagemeryk.fora.pl/a/a,6523.html


Temat: Pearl President Vintage
... pozostaje jeszcze jedna niewiadoma - nie wiem z jakiego drewna były wykonane pozostałe serie. President z klonu ale z czego model półke niżej ????
Źródło: forum.perkusjaonline.pl/viewtopic.php?t=2397


Temat: Freazarka stacjonarna a górnowrzecionówka pod stołem
Witam Ja mam stolik zrobiony z drewna do górnowrzecionowej FERM jednak ostatnio jakoś w maju udało mi się nabyć GMF 1400 CE, w ubiegłym tygodniu dokupiłem do niej w częściach drugą przystawkę kopiującą i zamierzam ją dać w stół, powiem, że na niej zrobiłem całe schody, stacjonarnej ( dolno.) używeł tylko przy czopowaniu poręczy. Też patrzyłem na tego PROOFY EFM - 40 3 faz za tą kasę to nic nowego się nie dostanie, jedynie na allegro stare odlewy niemieckie.
Źródło: e-manta.eu/forum/viewtopic.php?t=699


Temat: Tuning AK47 Cyma
Allegro z oryginalnego AK, ta inwestycja wyniosła mnie 120 złotych oczywiście wymagało ono niedużych, lecz pracochłonnych przeróbek. Kolejno zacząłem od nakładki rury gazowej, tu było niewiele do roboty wystarczyło trochę przeszlifować ... tutaj świetnie odwzorowała prawdziwego AK. No ale dalej zaczęły się schody wyrzeźbienie w kolbie dziury na baterie to jest wyzwanie lecz udało mi się tego dokonać za pomocą wiertarki, dłutek do drewna i innych kombinacji alpejskich. A teraz zobaczcie całkowity efekt: Teraz z oryginalnym drewnem: - Body i front set – no niestety są wykonane z tworzywa sztucznego lecz do złudzenia przypominające...
Źródło: steamasg.fora.pl/a/a,38.html